Yhteystiedot|Sivukartta|Linkit|Extranet|Jäsenrekisteri|
FIANEZ
Etusivu > Lajit > Ralli > Ota yhteyttä!

Rallin lajiryhmä 2015-16

Markus Silfvast, pj.
Kokkola

markus.silfvast@anvianet.fi
044 972 3805

Kimmo Halttunen
Joutsa

kimi.autourheilu@gmail.com

Toni Mäkinen
Tampere
toni.makinen@tamua.fi
040 302 2550
Merja Rauta
Urjala

merja.rauta@kolumbus.fi
0400 771 865

Timo Rintakoski
Riihimäki
timo.rintakoski@gmail.com
040 521 2678
Hanna Valonen
Heinola
hanna.valonen@luukku.com
040 526 3861

Lajiryhmän asioita liiton toimistolla hoitaa lajipäällikkö Henrik Frank (henrik.frank@autourheilu.fi, 040 534 9977).

Rallin sarjatyöryhmä 2015

Kai Tarkiainen, kai.tarkiainen@autourheilu.fi
Kari Hytönen, kari.hytonen@autourheilu.fi
Teemu Asunmaa, teemu@teemuasunmaa.com
Jarkko Miettinen, jarkko@rallysport.fi
Joose Kojo, joose.kojo@gmail.com
Mikko Lukka, mikko.lukka@elisanet.fi
Mikael Korhonen, mikael.korhonen@autoracing.fi
Heikki Poranen, heikki.poranen@arcticwheels.inet.fi
Aulis Ahonen, aulis.ahonen@mikua.fi
Jussi Ikola, jussi.ikola@palkintoasema.fi
Seppo Luukkonen, 10s02j49l@gmail.com
Jani Hämölä, jani.hamola@gmail.com
Erkki "Nortti" Lehtinen, norttibrita@kolumbus.fi

Sarjatyöryhmän asioita toimistolla hoitaa promoottori Kai Tarkiainen (kai.tarkiainen@autourheilu.fi, 0207 219 423, 040 846 6766)