Yhteystiedot|Sivukartta|Linkit|Extranet|Jäsenrekisteri|
FIANEZ
Etusivu > Lajit > Ralli > Ota yhteyttä!

Rallin lajiryhmä 2013-14

Pasi Winberg, pj.
Hyvinkää

pasi.winberg@pp.inet.fi
0400 810 550

Ismo Kortesoja
Lapua

ismo.kortesoja@luukku.com
050 511 1281

Markus Silfvast
Kokkola
markus.silfvast@anvianet.fi
044 972 3805
Tommi Tuominen
Kajaani

tuominentommi@msn.com
050 599 5533

Lajiryhmän asioita liiton toimistolla hoitaa Henrik Frank.

Rallin sarjatyöryhmä 2014

Työryhmään kuuluvat yllä mainittujen lajiryhmän jäsenten lisäksi

Kari Hytönen, pj.
Jyväskylä

info@hytonenracing.com
040 521 8328

Aulis Ahonen
Mikkeli

aulis.ahonen@mikua.fi
050 535 5100

Jani Hämölä
Poikko

jani.hamola@gmail.com
040 566 9934
Jussi Ikola
Lapua
jussi.ikola@palkintoasema.fi
050 556 2629

Jaro Kinnunen
Espoo

jaro.kinnunen@gmail.com
050 373 1269

Joose Kojo
Järvenpää

Lähetä sähköpostia
0400 985 088
Hannu Lehessaari
Espoo
hannu.lehessaari@pp.inet.fi
0400 314 210

Mikko Lukka
Nurmijärvi

0400 768 7276
Seppo Luukkonen
Viinijärvi
seppo.luu@luukku.com
050 588 6749
Toni Mäkinen
Lakiala
toni.makinen@tamua.fi
040 302 2550
Ari Vihavainen
Mäntyharju
ari.vihavainen@luukku.com
0400 769 366

Pirkko Ylitalo
Tyrnävä

pirkko.telkkala@pp.inet
040 754 9935

Sarjatyöryhmän asioita toimistolla hoitaa promoottori Kai Tarkiainen.