Pohjanmaa

Pohjanmaa - Alue 2

Tältä sivustolta löydät tietoa ajankohtaisista tapahtumista ja muista asioista, jotka koskettavat Pohjanmaan autourheiluharrastajia. Myös alueelliset tiedotteet sekä kilpailu-, tutkinto- ja koulutuskalenterit löytyvät aluesivuilta.

 


Yhteystiedot

 

Aluevaltuusto

Aluevaltuuston puheenjohtaja

Ritva Kaukola

044 0182698

rikaukola@hotmail.com

Aluevaltuuston varapuheenjohtaja
 

Aulis Kivimäki
040 5473857

aulis.kivimäki@netikka.fi

Koulutusvastaava

Anne Lindh

0500 990149
anne2.lindh@pp.inet.fi

Aluemestaruusvastaava

Tiedotusvastaava

Ritva Kaukola

044 018 2698
rikaukola@hotmail.com

Anne Lindh (apu)

0500 990 149
anne2.lindh@pp.inet.fi

Alueen nuorisovastaava
 

Mika Nykänen

044 3280388

mikany2@hotmail.com


Alueen liittovaltuutetut

 

Sakari Klemola

 

0400 287 650
sakari.klemola@klemolanbetonioy.fi

Markku Muilu

 

0400 936 721
markku.muilu@netikka.fi


 

Aulis  Kivimäki                                   

0405473857                                     

aulis.kivimäki@netikka.fi

Margot From

margot.from@gmail.com
050 546 7154

Ilari Kumpulainen vara

 ilari.kumpulainen@toholampi.fi 

0500561923

Ritva Kaukola vara

rikaukola@hotmail.com

044 0182698

 

Tutkintokouluttajat

Jokamiehenluokka

Ilari Kumpulainen

0500 561 923

Erkki Koivuniemi

040 544 4143

Aulis Kivimäki

040 547 3857

Margot From

050 546 7154

Tommy From

0500 888 513

Eija Saastamoinen

044 274 8999

 

Ralli

 

Jukka Ketomäki

040 586 8395

Timo Niemenmaa

0400 662 859

Markku Salomäki

050 567 6999

Timo Ratus

0400 565 294

 

Ralli nuotti

Teemu Asunmaa

040 7598443

Tuukka Shemeikka

041 4325155

Ari-Pekka Hautanen

040 5263865

  
  
 

Endurance

Aulis Kivimäki

040 547 3857

Timo Niemenmaa

0400 662 859

Kristian Strandvall

050 549 8885

Andreas Strandvall

050 3665 860

 

Muut kouluttajat

 

Tekniikka

 

Tommy From

0500 888 513

Petri Hoiska

0405237263

Seppo Knookala

0440102312

 

Muita yhteystietoja

Rallin ja rallisprintin aluevalvojien yhteystiedot löydät täältä.

Rallisprintin radantarkastajien yhteystiedot löytyvät Materiaalipankista.

Design Mainostoimisto Ajaton Oy