AKK Sports Oy

AKK Sportsin toimitilat sijaitsevat AKK-Motorsportin yhteydessä Vantaalla Kellokukantiellä.

Katso toimiston sijainti tästä.

Käyntiosoite:Postiosoite:Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoitteen tiedot:

AKK Sports Oy     
Kellokukantie 7
01300 Vantaa
AKK Sports Oy   
PL 19
01301 Vantaa
AKK Sports Oy        
PL 92841
01051 Laskut
Verkkolaskuosoite: 003709376135
Operaattori: Opus Capita Group
Välittäjän tunnus: 003710948874


Kaikkien henkilöiden sähköpostiosoitteet ovat muodossa: etunimi.sukunimi(at)autourheilu.fi

Tatu Lehmuskallio

Toimitusjohtaja

0400 414 860

tatu.lehmuskallio@autourheilu.fi

Jani Backman

Promoottori

040 522 4346

jani.backman@autourheilu.fi

Neste Ralli, Flying Finn 100

Markus Häkkinen

Talous- ja hallintojohtaja

040 551 0289

markus.hakkinen@autourheilu.fi

Heli Kemppainen

Kaupallinen johtaja

040 705 9975

heli.kemppainen@autourheilu.fi

Helena Olkinuora

Talouspäällikkö

040 836 7113

helena.olkinuora@autourheilu.fi

Rita Pasanen

Viestintäpäällikkö

044 545 9919

rita.pasanen@autourheilu.fi

Neste Ralli, Turvassa Tiellä, Flying Finn 100

Kai Tarkiainen

Kilpailunjohtaja

040 846 6766

kai.tarkiainen@autourheilu.fi

Neste Ralli, Ralli SM (promoottori)

Kari Nuutinen

Apulaiskilpailunjohtaja

040 520 9990

kari.nuutinen@autourheilu.fi

Neste Ralli (reitti)

Raakel Koittola

Avainasiakaspäällikkö

044 358 4522

raakel.koittola@autourheilu.fi

Turvassa Tiellä, Tulevaisuuden Tähti, AKK Driver Academy (kumppanuudet)

Sami Heiskanen

Kehityspäällikkö

040 728 7851

sami.heiskanen@autourheilu.fi

Kansalliset arvosarjat ja - hankkeet

Design Mainostoimisto Ajaton Oy