Pienoisautoilu - Ota yhteyttä!

Pienoisautoilun lajiryhmä 2017-18

Tuomo Iso-Aho, pj.
Mustasaari

tuomo_iso-aho@hotmail.com
0400 936 704

Riku Akkanen
Helsinki

riku.akkanen@saunalahti.fi
040 771 5595

Arttu Salomaa
Hyvinkää

arttu.salomaa2@hotmail.com
0400 273 590

Kari Sinisaari
Hyvinkää

kari.sinisaari@alten.fi
0400 286 998

Vesa Yli
Oulu

vesa_yli@hotmail.com
040 833 2407

Lajiryhmän asioita liiton toimistolla hoitaa lajikoordinaattori Mia Vihavainen, mia.vihavainen@autourheilu.fi, 050 528 3022.

 

Pienoisautoiluluokkien yhteyshenkilöt

R/O POLTTOMOOTTORI LARGE SCALE

Jethro Lehtojärvi
Masku

jethro@lehtojarvi.net
   

URA-AUTOT

Atte Hietalahti
* siipiluokat

ahietalahti@hotmail.com
050 355 6705

Tomi Pahula
* skaalaluokat

tomi.pahula@kyamk.fi
044 5660499

R/O POLTTOMOOTTORI CROSSI

Jukka Häkämies
Nummela

jukka.l.j.hakamies@gmail.com
050 301 0710

R/O POLTTOMOOTTORI RATA

Sami Munck
Pirkkala

samimcq@gmail.com
0400 752 560

R/O SÄHKÖ RATA

Pentti Minkkinen
Tikkakoski

pentti.minkkinen@luukku.com
0400 547 403

R/O SÄHKÖCROSSI

Valtteri Eklund
Kouvola

valtteri.eklund@gmail.com
040 533 7376

ROA KV-ASIAT

Jukka Häkämies
Nummela

jukka.l.j.hakamies(at)gmail.com
050 301 0710

 

Design Mainostoimisto Ajaton Oy