Häme

Häme - Alue 5

Täältä sivustolta löydät tietoa ajankohtaisista tapahtumista ja muista asioista, jotka koskettavat Hämeen autourheiluharrastajia. Myös alueelliset tiedotteet sekä kilpailu-, tutkinto- ja koulutuskalenterit löytyvät aluesivuilta.

 


Yhteystiedot

 

Aluevaltuusto

Koulutusvastaava

 

Marko Tuominen                                                                                                     

 

040 571 5808 marko.tuominen@ppg.inet.fi

 

Aluemestaruusvastaava

 

 

Tapio Nevalainen
 

040 582 6295 nevalainen@pp3.inet.fi

Aluevaltuuston muut jäsenet

 

Tapani Eronen

Päivi Toijala

Terhi Kuisma-Tuominen

Jarno Parviainen

 

040 861 1327  tapani.eronen@pp.inet.fi

040 523 0435  p.toijala@gmail.com

0400 216 441  terhi.kuisma@pp.inet.fi

040 588 5643  jarno.parviainen@kolumbus.fi         

 

  

 

Lajiyhteyshenkilöt

Autosuunnistus

 

Jari Kulmala
Kangasala

0400 625 705
 

 

Tutkintokouluttajat

Jokamiehenluokka

Päivi Toijala
Tampere

   040 523 0435
 

 

Ralli

Merja Rauta
Urjankylä

  0400 771 865
 

Jari Sissala
Tampere

 

  0400 550 333
 

 

 

Endurance

 

Päivi Toijala
Tampere

   040 523 0435
 

 

Ralli, nuotti

Olli Lahti   

Nokia

      040 847 3366 

  

 

Muita yhteystietoja

Rallin ja rallisprintin aluevalvojien yhteystiedot löydät täältä.

Rallisprintin radantarkastajien yhteystiedot löytyvät Materiaalipankista.

Design Mainostoimisto Ajaton Oy