AKK Sports Oy

AKK Sportsin toimitilat sijaitsevat AKK-Motorsportin yhteydessä Vantaalla Kellokukantiellä.

Katso toimiston sijainti tästä.

Käyntiosoite:Postiosoite:Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoitteen tiedot:

AKK Sports Oy     
Kellokukantie 7
01300 Vantaa
AKK Sports Oy   
PL 19
01301 Vantaa
AKK Sports Oy        
PL 57927
01051 LASKUT
Verkkolaskuosoite: 003709376135
Operaattori: OpenText
Välittäjän tunnus:003708599126


Y-tunnus 0937613-5

Kaikkien henkilöiden sähköpostiosoitteet ovat muodossa: etunimi.sukunimi(at)autourheilu.fi

 

Markus Häkkinen

Talous- ja hallintojohtaja

040 551 0289

markus.hakkinen@autourheilu.fi

Kai Tarkiainen

Kilpailunjohtaja

040 846 6766

kai.tarkiainen@autourheilu.fi

MM-Ralli

Kari Nuutinen

Apulaiskilpailunjohtaja

040 520 9990

kari.nuutinen@autourheilu.fi

MM-Ralli (reitti)

Veera Olkinuora

Kirjanpitäjä

040 716 3999

veera.olkinuora@autourheilu.fi

Saana Viinikka

Kilpailunsihteeri

0504725767

saana.viinikka@autourheilu.fi

MM-ralli. Viivi Firatin äitiysloman sijainen.

Petteri Nikkanen

Kaupallinen johtaja

040 358 0533

petteri.nikkanen@autourheilu.fi

Sami Kolsi

Viestintäpäällikkö

050 560 7293

sami.kolsi@autourheilu.fi

Mikko Huuska

Arvosarjakoordinaattori

040 547 8775

mikko.huuska@autourheilu.fi

Tiina Lehmonen

Promoottori

040 054 6410

tiina.lehmonen@autourheilu.fi

Viivi Firat

Kilpailunsihteeri ja Vastuullisuuspäällikkö

Äitiyslomalla 1.3.2022 alkaen.

Design Mainostoimisto Ajaton Oy