AKK Sports Oy

AKK Sportsin toimitilat sijaitsevat AKK-Motorsportin yhteydessä Vantaalla Kellokukantiellä.

Katso toimiston sijainti tästä.

Käyntiosoite:Postiosoite:Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoitteen tiedot:

AKK Sports Oy     
Kellokukantie 7
01300 Vantaa
AKK Sports Oy   
PL 19
01301 Vantaa
AKK Sports Oy        
PL 57927
01051 LASKUT
Verkkolaskuosoite: 003709376135
Operaattori: Liaison
Välittäjän tunnus:003708599126


Kaikkien henkilöiden sähköpostiosoitteet ovat muodossa: etunimi.sukunimi(at)autourheilu.fi

Tatu Lehmuskallio

Toimitusjohtaja

0400 414 860

tatu.lehmuskallio@autourheilu.fi

Jani Backman

Promoottori

040 522 4346

jani.backman@autourheilu.fi

Neste Ralli, Flying Finn 100

Markus Häkkinen

Talous- ja hallintojohtaja

040 551 0289

markus.hakkinen@autourheilu.fi

Heli Kemppainen

Kaupallinen johtaja

040 705 9975

heli.kemppainen@autourheilu.fi

Rita Pasanen

Markkinointiviestintäpäällikkö

044 545 9919

rita.pasanen@autourheilu.fi

Kai Tarkiainen

Kilpailunjohtaja

040 846 6766

kai.tarkiainen@autourheilu.fi

Neste Ralli, Ralli SM (promoottori)

Kari Nuutinen

Apulaiskilpailunjohtaja

040 520 9990

kari.nuutinen@autourheilu.fi

Neste Ralli (reitti)

Sami Heiskanen

Kehityspäällikkö

040 728 7851

sami.heiskanen@autourheilu.fi

Kansalliset arvosarjat ja - hankkeet

Mikko Huuska

Projektipäällikkö

040 547 8775

mikko.huuska@autourheilu.fi

Ralli SM, Neste Ralli

Sanna Heinonen

Avainasiakaspäällikkö

050 331 0182

sanna.heinonen@autourheilu.fi

Jari Rask

Myynti- ja kumppanuuspäällikkö, Flying Finn

040 055 1112

jari.rask@autourheilu.fi

Veera Olkinuora

Kirjanpitäjä

040 716 3999

veera.olkinuora@autourheilu.fi

Vesa Pesonen

Visuaalinen suunnittelija

040 508 4658

vesa.pesonen@autourheilu.fi

Rami Virtanen

Yhteistyökumppanikoordinaattori

050 400 4333

rami.virtanen@autourheilu.fi

Henri Karjalainen

Tapahtumakoordinaattori, Neste Ralli ja eMotorsport

045 677 8177

henri.karjalainen@autourheilu.fi

Taneli Salo

Sisällöntuottaja

040 705 2138

taneli.salo@autourheilu.fi

Tiina Sammallahti

Asiakastilaisuuksien myynti

045 212 8258

tiina.sammallahti@autourheilu.fi

Design Mainostoimisto Ajaton Oy