Yhteystiedot

AKK-Motorsport ry

Suomen autourheilun kansallisen lajiliiton, AKK-Motorsport ry:n, toimisto sijaitsee Vantaan Koivuhaassa. Samoissa tiloissa AKK-Motorsportin kanssa työskentelevät liiton omistaman markkinointiyhtiön, AKK Sports Oy:n, työntekijät. 

Kaikkien sähköpostiosoitteet ovat muodossa: etunimi.sukunimi(at)autourheilu.fi

Käyntiosoite:

Postiosoite:

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoitteen tiedot:

AKK-Motorsport ry    
Kellokukantie 7
01300 Vantaa

AKK-Motorsport ry     
PL 19
01301 Vantaa

AKK-Motorsport ry     
PL 92858
01051 Laskut

Verkkolaskuosoite: 003702212517
Operaattori: Opus Capita Group
Välittäjän tunnus: 003710948874


Katso toimiston sijainti tästä.

Toimiston aukioloajat:
ma-pe klo 08.30 - 16.30

Tatu Lehmuskallio

Toimitusjohtaja

0400 414 860

tatu.lehmuskallio@autourheilu.fi

Anssi Kannas

Pääsihteeri

050 300 1244

anssi.kannas@autourheilu.fi

Anne Kärki

Jäsensihteeri

050 361 6456

anne.karki@autourheilu.fi

Henrik Frank

Lajipäällikkö

040 534 9977

henrik.frank@autourheilu.fi

Timo Lampinen

Lajipäällikkö

040 847 0155

timo.lampinen@autourheilu.fi

Iiro Palmi

Lajipäällikkö

050 347 5177

iiro.palmi@autourheilu.fi

Pekka Säynevirta

Lajipäällikkö

050 381 6857

pekka.saynevirta@autourheilu.fi

Mia Vihavainen

Lajikoordinaattori

050 528 3022

mia.vihavainen@autourheilu.fi

AKK Sports Oy

AKK Sportsin toimitilat sijaitsevat AKK-Motorsportin yhteydessä Vantaalla Kellokukantiellä.

Katso toimiston sijainti tästä.

Käyntiosoite:Postiosoite:Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoitteen tiedot:

AKK Sports Oy     
Kellokukantie 7
01300 Vantaa
AKK Sports Oy   
PL 19
01301 Vantaa
AKK Sports Oy        
PL 92841
01051 Laskut
Verkkolaskuosoite: 003709376135
Operaattori: Opus Capita Group
Välittäjän tunnus: 003710948874


Kaikkien henkilöiden sähköpostiosoitteet ovat muodossa: etunimi.sukunimi(at)autourheilu.fi

Tatu Lehmuskallio

Toimitusjohtaja

0400 414 860

tatu.lehmuskallio@autourheilu.fi

Jani Backman

Promoottori

040 522 4346

jani.backman@autourheilu.fi

Markus Häkkinen

Talous- ja hallintojohtaja

040 551 0289

markus.hakkinen@autourheilu.fi

Heli Kemppainen

Kaupallinen johtaja

040 705 9975

heli.kemppainen@autourheilu.fi

Helena Olkinuora

Talouspäällikkö

040 836 7113

helena.olkinuora@autourheilu.fi

Rita Pasanen

Viestintäpäällikkö

044 545 9919

rita.pasanen@gmail.com

Kai Tarkiainen

Kilpailunjohtaja

040 846 6766

kai.tarkiainen@autourheilu.fi

Kari Nuutinen

Apulaiskilpailunjohtaja

040 520 9990

kari.nuutinen@autourheilu.fi

Raakel Koittola

Avainasiakaspäällikkö

044 358 4522

raakel.koittola@autourheilu.fi

Sami Heiskanen

Kehityspäällikkö

040 728 7851

sami.heiskanen@autourheilu.fi

AKK Sports Oy:n tv-tuotanto

Jyrki Kari

Tuotantojohtaja

040 547 6377

jyrki.kari@autourheilu.fi

Jari Kaipainen

Kuvaaja

040 500 7477

jari.kaipainen@autourheilu.fi

Juha Sillberg

Kuvaaja

040 771 1012

juha.sillberg@autourheilu.fi

Tomi Pulkkinen

Kuvaaja

0400 488 654

tomi.pulkkinen@autourheilu.fi

Sami Sormunen

Kuvaaja

040 583 5145

sami.sormunen@autourheilu.fi

Design Mainostoimisto Ajaton Oy