Häme

Häme - Alue 5

Täältä sivustolta löydät tietoa ajankohtaisista tapahtumista ja muista asioista, jotka koskettavat Hämeen autourheiluharrastajia. Myös alueelliset tiedotteet sekä kilpailu-, tutkinto- ja koulutuskalenterit löytyvät aluesivuilta.

 


Yhteystiedot

 

Aluevaltuusto

Koulutusvastaava

 

 

Merja Rauta

 

0400 771 865    merja.rauta@kolumbus.fi

Aluemestaruusvastaava

 

 

Pasi Korkiamäki


 

040 737 1198    pasi.korkiamaki@gmail.com

Aluevaltuuston muut jäsenet

 

Tapani Eronen

Marko Tuominen

Päivi Toijala

Terhi Kuisma-Tuominen

Jarno Parviainen

 

040 861 1327    tapani.eronen@ppinet.fi

040 571 5808    marko.tuominen@ppg.inet.fi

040 523 0435    p.toijala@gmail.com

0400 216 441    terhi.kuisma@ppinet.fi

040 588 5643    jarno.parviainen@kolumbus.fi

 

  

 

Lajiyhteyshenkilöt

Autosuunnistus

 

Jari Kulmala
Kangasala

0400 625 705
 

 

Tutkintokouluttajat

Jokamiehenluokka

Päivi Toijala
Tampere

   040 523 0435
 

 

Ralli

Merja Rauta
Urjankylä

   0400 771 865
 

Jari Sissala
Tampere

   0400 550 333
 

 

Endurance

 

Päivi Toijala
Tampere

   040 523 0435
 

 

Muita yhteystietoja

Rallin ja rallisprintin aluevalvojien yhteystiedot löydät täältä.

Rallisprintin radantarkastajien yhteystiedot löytyvät Materiaalipankista.

Design Mainostoimisto Ajaton Oy